ALCEDO | Prietenul recoltelor sănătoase
Dec 14, 2017
GRATIS! Fii la curent zilnic
cu noutățile din domeniul agricol
+40 (21) 310.83.49
office@alcedoltd.ro

Echipa de vânzări pentru fermieri

Alege regiunea și județul pentru a vedea datele de contact ale echipei de vânzări pentru fermieri:

De asemenea, poți vedea datele de contact pentru:

Alba

ALEXANDRU AVRAM

Ing. Avram Alexandru

Tel/fax:0372.748.848/0214.043.357
Mobil: 0741 047 805
E-mail: alex.avram@alcedoltd.ro
Gheorghe Avram1

Ing. Gheorghe Avram

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357
Mobil: 0722.235.774
E-mail: gavram@alcedoltd.ro

Arad

Marius Stana

Ing. Marius Stana

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0722.552.394
E-mail: marius.stana@alcedoltd.ro
George Neica

Ing. George Neica

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0724.200.912
E-mail: george.neica@alcedoltd.ro

Argeş

Irinel Stefan

Ing. Irinel Stefan

Tel/fax: 0348.448.031
Mobil: 0721.101.502
E-mail: irinel.stefan@alcedoltd.ro

Bacău

Sebastian Gheorghiu

Ing. Sebastian Gheorghiu

Tel/fax: 0233.735.185 Mobil: 0731.616.460 0753.091.567 Email: s.gheorghiu@alcedoltd.ro
Vasile Ciobanu

Ing. Vasile Ciobanu

Tel/fax: 0233.735.185
Mobil: 0722.545.651
E-mail: sorin.ciobanu@alcedoltd.ro

Bihor

Murvai Gabor

Ing. Gabor Murvai

Tel/fax: 0261.866.820
Mobil: 0722.235.832
E-mail: g.murvai@alcedoltd.ro
Ladislau Wagner Kajtor

Ing. Ladislau Wagner Kajtor

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0724.349.744
E-mail: l.wagner@alcedoltd.ro

Bistrita Nasaud

Ioan Adrian Avram

Ing. Ioan Adrian Avram

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357 Mobil: 0729.861.790 E-mail: adrian.avram@alcedoltd.ro
Csaba Moldovan1

Ing. Csaba Moldovan

Phone/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357
Mobile: 0724.330.648
E-mail: csaba.moldovan@alcedoltd.ro
Molnar Bianca

Ing. Bianca Molnar

Mobile: 0724.330.650
E-mail: bianca.molnar@alcedoltd.ro

Botosani

Florin Costinescu

Ing. Florin Costinescu

Tel/fax: 0231.535.737
Mobil: 0722.633.861
E-mail: florin.costinescu@alcedoltd.ro
Corina Costinescu

Ing. Corina Costinescu

Tel/fax: -
Mobil: 0722.716.240
E-mail: corina.costinescu@alcedoltd.ro

Brăila

FLORIN GURGU

Ast. Florin Gurgu

Tel/fax: 0239.627.424 Mobil: 0758.061.286 E-mail: f.gurgu@alcedoltd.ro
Tudorel Spataru

Ing. Tudorel Spataru

Tel/fax: 0239.698.313
Mobil: 0723.588.717
E-mail: tudorel.spataru@alcedoltd.ro
Eduard Danielescu

Ing. Eduard Danielescu

Tel/fax: 0239.627.424 Mobil: 0722 582 195 Email: e.danielescu@alcedoltd.ro
Lin Popa

Ing. Lin Popa

Tel/fax: 0239.627.424 Mobil: 0729.998.702 E-mail: lin.popa@alcedoltd.ro

Brasov

Lazar Istvan

Ing. Istvan Lazar

Tel/fax: 0267.364.491
Mobil: 0729.596.225
E-mail: istvan.lazar@alcedoltd.ro

Buzau

Marius Samoila

Ing. Marius Samoila

Tel/fax: 0238.594.120
Mobil: 0724.326.291
E-mail: marius.samoila@alcedoltd.ro

Calarasi

ION STOIAN

Ing. Ion Stoian

Tel: 0749.142.921 Mobil: 0729.106.290 E-mail: i.stoian@alcedoltd.ro
Ilie Pandele

Ing. Ilie Pandele

Tel/Fax: 0242.642.608
Mobil: 0722.357.496
E-mail: ilie.pandele@alcedoltd.ro
Ionel Gheorghe

Ing. Ionel Gheorghe

Tel/fax: 0242.640.408
Mobil: 0722.214.651
E-mail: ionel.gheorghe@alcedoltd.ro

Caras-Severin

Alin Popovici

Ing. Alin Popovici

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0724.252.615
E-mail: alin.popovici@alcedoltd.ro

Cluj

Ioan Adrian Avram

Ing. Ioan Adrian Avram

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357 Mobil: 0729.861.790 E-mail: adrian.avram@alcedoltd.ro

Constanta

SORIN BARBU

Ing. Sorin Barbu

Mobil: 0728.080.510;
E-mail: sorin.barbu@alcedoltd.ro
Cristian Tanc

Ing. Cristian Tanc

Tel/fax: 0241.695.009
Mobil: 0722.552.393
E-mail: cristian.tanc@alcedoltd.ro

Covasna-Harghita

Lazar Istvan

Ing. Istvan Lazar

Tel/fax: 0267.364.491
Mobil: 0729.596.225
E-mail: istvan.lazar@alcedoltd.ro

Dambovita

Gabriel Mihai 1

Ing. Gabriel Mihai

Tel/fax: 0245.640.489
Mobil: 0722.240.996
E-mail: gabriel.mihai@alcedoltd.ro

Dolj

Valentin Budeanca 1

Ast. Valentin Budeanca

Mobil: 0728.056.844 E-mail: v.budeanca@alcedoltd.ro
CUMPANASU STEFANITA

Ast.Stefanita Cumpanasu

Mobil: 0722.627.953 Email: s.cumpanasu@alcedoltd.ro
Cristian Cremeneanu

Ing. Cristian Cremeneanu

Tel/fax: 0724.220.409/ 0214.04.39.03
Mobil: 0729.559.224
E-mail: cristian.cremeneanu@alcedoltd.ro
Dan Neicu

Ing. Dan Neicu

Tel/fax: 0724.220.409/ 0214.04.39.03
Mobil: 0728.131.635
E-mail: daniel.neicu@alcedoltd.ro

Galati

OANA NASTASE

Ing. Oana Nastase

Tel/fax: 0239.627.424 Mobil: 0736. 391.352; 0745.208.560 E-mail: o.nastase@alcedoltd.ro
FLORIN GURGU

Ast. Florin Gurgu

Tel/fax: 0239.627.424 Mobil: 0758.061.286 E-mail: f.gurgu@alcedoltd.ro
Lin Popa

Ing. Lin Popa

Tel/fax: 0239.627.424 Mobil: 0729.998.702 E-mail: lin.popa@alcedoltd.ro
Lucian Bordeianu

Ing. Lucian Bordeianu

Tel/fax: 0337.404.485
Mobil: 0721.101.521
E-mail: lucian.bordeianu@alcedoltd.ro

Giurgiu

BOGDAN MUSAT

Ast. Iulian – Bogdan Musat

Tel/fax: 0246.253.513/ 0214.043.144 Mobil: 0725.228.344 E-mail: ib.musat@alcedoltd.ro
Petrisor Uratu

Ing. Cristian Petrisor Uratu

Tel/fax: 0246.253.513/ 0214.043.144
Mobil: 0729.998.704
E-mail: cristian.uratu@alcedoltd.ro

Gorj

Nicoleta Chelu 1

Ast. Nicoleta Chelu

Mobil: 0731.791.612 E-mail: nicoleta.chelu@alcedoltd.ro
Marius Neicu

Ing. Marius Neicu

Tel/fax: 0724.220.409/0214.043.903
Mobil: 0722.673.105
E-mail: marius.neicu@alcedoltd.ro

Hunedoara

ALEXANDRU AVRAM

Ing. Avram Alexandru

Tel/fax:0372.748.848/0214.043.357
Mobil: 0741 047 805
E-mail: alex.avram@alcedoltd.ro
Gheorghe Avram1

Ing. Gheorghe Avram

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357
Mobil: 0722.235.774
E-mail: gavram@alcedoltd.ro

Ialomita

Ion Vieru

Ing. Ion Vieru

Mobil: 0722.521.334;
E-mail: ion.vieru@alcedoltd.ro
Gabriel Simon

Ing. Gabriel Simon

Tel/fax: 0243.362.112
Mobil: 0722.521.332
E-mail: gabriel.simon@alcedoltd.ro

Iaşi

ANDREI VRINCIANU

Ing. Andrei Vrincianu

Mobil: 0736.365.559; 0751.056.284 E-mail: a.vrincianu@alcedoltd.ro
Sorin Bulgarescu

Ing. Sorin Bulgarescu

Tel/fax: 0232.236.793
Mobil: 0723.272.466
E-mail: sorin.bulgarescu@alcedoltd.ro
Gabriel Mihalache

Ing. Gabriel Mihalache

Tel/fax: 0232.236.793
Mobil: 0722.217.526
E-mail: g.mihalache@alcedoltd.ro

Ilfov

Luminita State

Ing. Luminita State

Tel/fax: 0213.108.349/ 0214.043.206
Mobil: 0722.235.933
E-mail: lumi@alcedoltd.ro
Camelia Popescu

Ast. Camelia Popescu

Tel/fax: 0213.108.349/ 0214.043.206
Mobil: 0729.998.670
E-mail: camelia.sarbu@alcedoltd.ro

Maramureş

EDINA POTROVITA

Ast. Edina Potrovita

Tel/fax: 0261.866.820 Mobil: 0724.330.649 E-mail: e.potrovita@alcedoltd.ro
Iuliu Katona

Ing. Iuliu Katona

Tel/fax: 0261.866.820
Mobil: 0722.716.235
E-mail: iuliu.katona@alcedoltd.ro
Molnar Bianca

Ing. Bianca Molnar

Mobile: 0724.330.650
E-mail: bianca.molnar@alcedoltd.ro
Murvai Gabor

Ing. Gabor Murvai

Tel/fax: 0261.866.820
Mobil: 0722.235.832
E-mail: g.murvai@alcedoltd.ro

Mehedinţi

Nicoleta Chelu 1

Ast. Nicoleta Chelu

Mobil: 0731.791.612 E-mail: nicoleta.chelu@alcedoltd.ro
Marius Neicu

Ing. Marius Neicu

Tel/fax: 0724.220.409/0214.043.903
Mobil: 0722.673.105
E-mail: marius.neicu@alcedoltd.ro

Mureş

Csaba Moldovan1

Ing. Csaba Moldovan

Phone/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357
Mobile: 0724.330.648
E-mail: csaba.moldovan@alcedoltd.ro

Neamţ

Sebastian Gheorghiu

Ing. Sebastian Gheorghiu

Tel/fax: 0233.735.185 Mobil: 0731.616.460 0753.091.567 Email: s.gheorghiu@alcedoltd.ro
Constantin Alistar

Ing. Constantin Alistar

Tel/fax: 0233.735.185
Mobil: 0722.342.338
E-mail: c.alistar@alcedoltd.ro
Bogdan Gheorghiu

Ing. Bogdan Gheorghiu

Tel/fax: 0233.735.185
Mobil: 0722.704.832
E-mail: bogdan.gheorghiu@alcedoltd.ro

Olt

Valentin Budeanca 1

Ast. Valentin Budeanca

Mobil: 0728.056.844 E-mail: v.budeanca@alcedoltd.ro
ANDREI CIOROIANU

Ing. Andrei Cioroianu

Tel/fax: 0724.220.409/ 021.404.39.03 Mobil: 0724.062.526 E-mail: a.cioroianu@alcedoltd.ro
CUMPANASU STEFANITA

Ast.Stefanita Cumpanasu

Mobil: 0722.627.953 Email: s.cumpanasu@alcedoltd.ro
Marius Neicu

Ing. Marius Neicu

Tel/fax: 0724.220.409/0214.043.903
Mobil: 0722.673.105
E-mail: marius.neicu@alcedoltd.ro

Prahova

Ion Vieru

Ing. Ion Vieru

Mobil: 0722.521.334;
E-mail: ion.vieru@alcedoltd.ro
Luminita State

Ing. Luminita State

Tel/fax: 0213.108.349/ 0214.043.206
Mobil: 0722.235.933
E-mail: lumi@alcedoltd.ro
Camelia Popescu

Ast. Camelia Popescu

Tel/fax: 0213.108.349/ 0214.043.206
Mobil: 0729.998.670
E-mail: camelia.sarbu@alcedoltd.ro

Sălaj

Ioan Adrian Avram

Ing. Ioan Adrian Avram

Tel/fax: 0372.748.848/ 0214.043.357 Mobil: 0729.861.790 E-mail: adrian.avram@alcedoltd.ro
Molnar Bianca

Ing. Bianca Molnar

Mobile: 0724.330.650
E-mail: bianca.molnar@alcedoltd.ro

Satu Mare

EDINA POTROVITA

Ast. Edina Potrovita

Tel/fax: 0261.866.820 Mobil: 0724.330.649 E-mail: e.potrovita@alcedoltd.ro
Iuliu Katona

Ing. Iuliu Katona

Tel/fax: 0261.866.820
Mobil: 0722.716.235
E-mail: iuliu.katona@alcedoltd.ro
Molnar Bianca

Ing. Bianca Molnar

Mobile: 0724.330.650
E-mail: bianca.molnar@alcedoltd.ro
Murvai Gabor

Ing. Gabor Murvai

Tel/fax: 0261.866.820
Mobil: 0722.235.832
E-mail: g.murvai@alcedoltd.ro

Sibiu

Ion Ovidiu Steopei

Ing. Ion Ovidiu Steopei

Mobil: 0726.122.836
E-mail: o.steopei@alcedoltd.ro

Suceava

Gheorghita Placinta

Ing. Gheorghita Placinta

Tel/fax: 0230.511.101
Mobil: 0722.707.930
E-mail: gplacinta@alcedoltd.ro
Cosmin Suciu

Ing. Cosmin Suciu

Tel/fax: 0230.511.101
Mobil: 0740.080.597
E-mail: cosmin.suciu@alcedoltd.ro

Teleorman

Marilena Raduna

Ing. Marilena Raduna

Tel/fax: 0247.326.839
Mobil: 0722.539.839
Mitran Vilica

Ast. Vilica Mitran

Mobil: 0722.637.966

Timiş

CLAUDIA LAZA

Ast. Claudia Laza

Tel/fax: 0256.285.132 Mobil: 0799.992.804 E-mail: c.laza@alcedoltd.ro
Ionel Tolcea

Ing. Ionel Tolcea

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0724.270.940
E-mail: ionel.tolcea@alcedoltd.ro
Daniel Neica

Ing. Daniel Neica

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0729.998.693
E-mail: daniel.neica@alcedoltd.ro
Alin Popovici

Ing. Alin Popovici

Tel/fax: 0256.226.463
Mobil: 0724.252.615
E-mail: alin.popovici@alcedoltd.ro

Tulcea

Tudorel Spataru

Ing. Tudorel Spataru

Tel/fax: 0239.698.313
Mobil: 0723.588.717
E-mail: tudorel.spataru@alcedoltd.ro
ROBERT SPATARU Copy

Ast. Robert Spataru

Tel/fax: 0239.698.313
Mobil: 0753.069.853
E-mail: r.spataru@alcedoltd.ro

Valcea

Irinel Stefan1

Ing. Irinel Stefan

Tel/fax: 0248.293.139
Mobil: 0721.101.502
E-mail: irinel.stefan@alcedoltd.ro

Vaslui

Sorin Diugu

Ing. Sorin Diugu

Tel/fax: 0235.323.332
Mobil: 0722.227.761
E-mail: sorin.diugu@alcedoltd.ro
Titus Ciprian Darie

Ing. Titus Ciprian Darie

Tel/fax: 0235.323.332
Mobil: 0723.500.367
E-mail: c.darie@alcedoltd.ro

Vrancea

Lucian Bordeianu

Ing. Lucian Bordeianu

Tel/fax: 0337.404.485
Mobil: 0721.101.521
E-mail: lucian.bordeianu@alcedoltd.ro
ALEXANDRA BORDEIANU

Ast. Alexandra Bordeianu

Mobil: 0725.888.250;
E-mail: a.bordeianu@alcedoltd.ro
Scroll To Top